У змаганнях з санного спорту Ігор-2018 чоловіки виконали по два заїзди з чотирьох

У змаганнях чоловіків на одномісних санях в рамках ХХІІ Олімпіади-2018 Антон Дукач за результатами двох спроб йде 26-м, а Андрій Мандзій через падіння знаходиться на останньому, 40-му місці.

Олімпіада для українських санкарів почалася жахливо: вже на 14-й секунді свого першого заїзду випускник Львівського державного університету фізичної культури Андрій Мандзій неправильно увійшов в поворот, через що злетів з санок і здавалося втратив всі шанси навіть банально доїхати до фінішу. У нього не було швидкості, але він якимось чином повернувся на санки і таки доїхав цю спробу.

Так, Мандзій програв в результаті більше 15-ти секунд кращому результату і втратив шанси навіть на передостаннє місце, але він отримав можливість ще тричі вийти на старт, повідомляє sportarena.com.

У другій спробі Андрій був уже набагато кращим – він зайняв 25-е місце, але все одно знаходиться на останній сходинці після двох спроб. А як могло бути по-іншому, якщо він програв 15 секунд в першому заїзді?..

Львів’янин Антон Дукач, другий номер збірної, провів дві непогані спроби. У першому заїзді він не був хороший на дистанції, зробивши ряд помилок, через що опинився лише 27-м. Другий заїзд Антон провів краще, показавши 21-й результат, завдяки чому піднявся на загальне 26-е місце після двох спроб.

Лідером після першого змагального дня є німець Фелікс Лох, який практично на дві десяті секунди випереджає австрійця Давида Глейршера. Третє місце з перевагою в 0.001 секунди над американцем Крісом Маздзером займає олімпійський атлет з Росії Роман Репілов.

Третя і четверта спроби в чоловічих змаганнях із санного спорту відбудуться завтра. Старт – о 13:00 за Києвом.

ХХІІІ зимові Олімпійські ігри-2018

Пхьончхан (Південна Корея). 8 – 25 лютого

Санний спорт. Чоловіки. Одномісні сани

10 лютого. Перший і другий заїзди

1. Фелікс Лох (Німеччина) 1:35.299

2. Давид Глейршер (Австрія) +0.188

3. Роман Репілов (олімпійський атлет з Росії) +0.217

4. Кріс Маздзер (США) +0.218

5. Сем Едні (Канада) +0.318

…27. Антон Дукач (Україна) +1.896

…40. Андрій Мандзій (Україна) +16.109