Завод “Антонов” готовий допомогти у розслідуванні авіакатастрофи в Підмосков’ї

Прес-служба держпідприємства “Антонов” повідомила, що фахівці заводу готові підключитися до розслідування обставин катастрофи в Домодєдово.

“Ми, звичайно, візьмемо участь у цьому, якщо буде відповідне прохання від російської сторони”, – наводить ТАСС повідомлення представника “Антонова”.

11 лютого, пасажирський літак “Саратовских авіаліній” Ан-148 розбився в Підмосков’ї. Літак зник з екранів радарів після вильоту з Москви в Орськ. На борту знаходилося 71 осіб – 65 пасажирів і шість членів екіпажу. Всі вони загинули.

АТ “Саратовські авіалінії” створено в травні 1994 року, виконує перевезення всередині Росії і міжнародні чартерні рейси. Парк авіакомпанії включає п’ять літаків Ан-148-100, сім Як-42 і два Embraer-190.

Довідка: Ан-148 – близькомагістральний регіональний літак, розроблений в АНТК імені О.К. Антонова (Україна). Оснащується двома двоконтурними турбореактивними двигунами. Здатний перевозити до 85 пасажирів. Перший серійний літак піднято в небо з аеродрому Воронезького акціонерного літакобудівного товариства (ВАЛТ) в перший випробувальний політ 19 липня 2009 року.

Зі стапелів підприємства зійшли 29 літаків Ан-148 різних модифікацій, серед експлуатантів – спеціавіаотряд “Росія”, МНС і ФСБ.

ВАСО виконує замовлення Міноборони РФ на поставку 15 літаків Ан-148-100Е.