Росія передала бойовикам протитанкові керовані ракети

Крім того, за даними МОУ, на території РФ здійснюються ремонт та відновлення військової техніки так званих 1-го та 2-го армійських корпусів (АК) російсько-окупаційних військ.

Головне управління розвідки Міністерства оборони повідомило, що Росія постачає боєприпаси та озброєння в окуповані райони Донбасу, зокрема передала бойовикам партію протитанкових керованих ракет.

Про це в понеділок, 12 лютого, повідомляє прес-служба оборонного відомства.

“До однієї із частин російських окупаційних військ поставлено чергову партію протитанкових керованих ракет”, – йдеться в повідомленні.

На території РФ здійснюються ремонт та відновлення військової техніки так званих 1-го та 2-го армійських корпусів (АК) російсько-окупаційних військ.

“Зокрема, 8-11 лютого ц.р. з тимчасово окупованих територій Донецької області до Ростовської області здійснено переміщення військової техніки, яка потребує капітального і середнього ремонту”, –зазначили в Міноборони.

5 лютого Головне управління розвідки Міноборони повідомило, що Збройні сили РФ проводять відбір офіцерів для ротації в з’єднаннях і частинах так званих 1 та 2 армійських корпусів (АК) російських окупаційних військ.