Міграційна служба: Польща на запит Києва погодилася прийняти назад Саакашвілі

Лідера партії «Рух нових сил», колишнього президента Грузії Міхеіла Саакашвілі передали до Польщі за процедурою реадмісії.

Як повідомляє прес-служба Державної міграційної служби України, польська сторона на запит ДМСУ надала згоду на реадмісію Саакашвілі.

«Ураховуючи те, що рішенням територіального органу міграційної служби було негативно розглянуто заяву Саакашвілі про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту, яке було визнано законним у судовому порядку, зазначена особа втратила законні підстави для подальшого перебування на території України», – зазначили у відомстві.

Як повідомляло ІА “Центр новин”, сьогодні, 12 лютого, екс-президента Грузії Міхеіла Саакашвілі затримали у столичному ресторані.

Соратники лідера «Руху нових сил» Міхеіла Саакашвілі припускають, що затриманого політика збираються вислати з України.

Нагадаємо, що 22 вересня 2017 року Мостиський суд Львівської області визнав М.Саакашвілі винним у незаконному перетині кордону України.

З січня 2018 року Окружний адміністративний суд Києва відмовив М.Саакашвілі у позовних вимогах до державної міграційної служби у визнанні його біженцем.

6 лютого Окружний адмінсуд суд Києва повторно не задовольнив скаргу М.Саакашвілі на рішення Міграційної служби про відмову в оформленні документів про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту.