Японія надасть Україні 4 млн доларів для відновлення Донбасу

Японія виділить 4 млн доларів для відновлення зруйнованої інфраструктури Донбасу.

Про це в Facebook повідомив голова Донецької військово-цивільної адміністрації (ВЦА) Павло Жебрівський.

“Японія виділить 4 млн доларів через гуманітарні організації для допомоги і відновлення зруйнованої інфраструктури Донецької області – як на окупованих, так і на контрольованій українському уряду її частини”, – повідомив Жебрівський.

Він підкреслив, що крім цього в 2018 році компанія “Вода Донбасу” завдяки фінансовій підтримці Японії отримає броньований автомобіль, щоб працівники могли безпечніше й ефективніше виконували свою роботу.

“Такі плани на цей рік озвучив Шигеки Сумі, надзвичайний і повноважний посол Японії в Україні під час нашої з ним зустрічі у Краматорську”, – зазначив Жебрівський.

За інформацією Жебрівського, крім представників посольства Японії на зустрічі була присутня делегація УВКБ ООН в Україні на чолі з представником верховного комісара ООН зі справ біженців в Україні паном Пабло Матеу.

“Спільно обговорили нещодавно прийнятий закон про реінтеграцію окупованих територій, а також визначили напрямки спільної роботи цьогоріч. Зокрема, почув розуміння як з боку Шигеки Сумі, так і Пабло Матеу про необхідність підтримувати проекти з відновлення пошкодженого житла, а також водо- і газопостачання мешканців як окупованої, так і підконтрольної українському уряду території Донбасу”, – підсумував глава Донецької ВЦА.