Відсутності Ракицького ніхто не помітить – Фонсека

У середу вранці «гірники» провели відкрите тренування на стадіоні імені Віктора Баннікова. Перед заняттям Паулу Фонсека розповів, як його команда готується до поєдинку чемпіонату з «Чорноморцем», а також – про майбутній матч плей-офф Ліги чемпіонів з «Ромою».

Результат пошуку зображень за запитом "фонсека ракицький"

– Як «Шахтар» підготувався до першого офіційного матчу в цьому році?

– Після зимової паузи ми повністю готові до відновлення сезону. Наші збори пройшли в хороших умовах, і ми знаходимося в відмінних кондиціях. Думаю, ми зможемо гідно себе показати у фінальній частині чемпіонату.

– Останні ігри на зборах ви були незадоволені самовіддачею ваших гравців. По поверненню в Україну ситуація змінилася?

– Іноді потрібно вказувати хлопцям на помилки. Дійсно, я залишився незадоволений нашим останнім матчем на зборах. Думаю, хлопці все зрозуміли і з повною відповідальністю підходять до початку чемпіонату.

– Наскільки важливий матч з «Чорноморцем» перед грою Ліги чемпіонів з «Ромою»?

– Ми зараз намагаємося не думати про матч Ліги чемпіонів. Хочу нагадати, що для нас головною метою є чемпіонат України. Тому будемо крок за кроком готуватися до матчів. Спочатку до «Чорноморця», а потім – до «Роми» в плей-офф Ліги чемпіонів.

– У чемпіонаті через дискваліфікацію ви не зможете задіяти Ярослава Ракицького. Наскільки це велика проблема, з огляду на майбутні поєдинки з «Ромою»?

– Звичайно, для нас було б краще, щоб всі гравці були готові і могли грати у всіх турнірах. Але так як Ракицький не зможе грати в чемпіонаті, на його місці зіграє інший гравець. У нас в команді такий баланс, що його відсутність ніхто не помітить.

Джерело: football.sport.ua