Дубль Роналду приніс “Реалу” вольову перемогу над “Парі Сен-Жермен”

У першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів мадридський “Реал” обіграв “Парі Сен-Жермен” – 3:1.

Рахунок на 33-й хвилині відкрив півзахисник гостьової команди Адрієн Рабьо. На останній хвилині першого тайму форвард мадридців Кріштіану Роналду реалізував пенальті, він же на 83-й хвилині вивів свою команду вперед. Крапку в матчі поставив Марсело, відправивши м’яч у ворота Альфонса Ареола за чотири хвилини до кінця зустрічі.

Нагадаємо, матч-відповідь відбудеться 6 березня і пройде на полі стадіону «Парк-де-Пренс» в Парижі.

Ліга чемпіонів
1/8 фіналу
перший матч

“Реал” – “Парі Сен-Жермен” 3:1 (1:1, 2:0)

Голи: 0:1 – 33 ‘Рабьо, 1:1 – 45’, пенальті Роналду, 2:1 – 83 ‘Роналду, 3:1 – 86’ Марсело.

“Реал”:Навас, Варан, Марсело, Начо, Рамос, Модріч, Каземіро (Васкес, 79), Іско (Асенсио, 79), Кроос, Роналду, Бензема (Бейл, 68).

“Парі Сен-Жермен”: Ареола, Маркіньос, Берчіче, Дані Алвес, Кімпембе, Верратті, Ло Чельсо (Дракслер, 84) Рабьо, Неймар, Мбаппе, Кавані (Меньє, 66).

Попередження: Неймар (14) Ло Чельсо (25) Іско (32) Рабьо (64) Начо (78) Меньє (90).