Melovin, Tayanna та Kadnay вийшли у фінал “Євробачення”

У суботу, 17 лютого відбувся третій, заключний півфінал національного відбору на «Євробачення 2018» від України. 

У фінал, який відбудеться 24 лютого, вийшли Tayanna, Kadnay і Melovin.

Саме ці учасники набрали найбільшу кількість балів у 2-му півфіналі:

Найменше балів – 1 – журі дало Dilemma. Вище у таблиці, за висновками Джамали, Андрія Данилка та Євгена Філатова, йдуть Ingret (2 бали), Yurkesh(3), Julinoza (4), Illaria (5), Mountain Breeze (6). Kadnay oтримали 7 балів, Melovin – 8, а найвищу оцінку виборола Tayanna.

А глядачі оцінили виступи учасників ось як: 1 бал дали Julinoza, 2 – Dilemma, 3 – Ingret. Чотири виборола Illaria, 5 –Yurkesh, 6 – Mountain Breeze. 7 Tayanna, 8 Kadnay і – найбльше – 9 – здобув Melovin.

Kadnay

Електро-поп-гурту Kadnay вперше про себе заявив минулого року під час нацвідбору на «Євробачення-2017». Проект створили відомий за участю у декількох ТБ-проектах Дмитро Каднай та син Олени і Дмитра Коляденків – Філіп. Хлопці виступлять із піснею Beat Of The Universe.

Tayanna

Тетяна Решетняк, як і двоє інших фіналістів, удруге бере участь у нацвідборі на «Євробачення».

Цьогоріч артистка заспівала у нацвіборі авторську композицію «Леля». Саундпродюсер пісні — Віталій Телезін. Співачка виконала пісню українською. Раніше казала, що при перекладі на англійську пісня втратить самобутність та уже після виступу зізналася, що є готовий англомовний варіант.

Melovin

Справжнє ім’я співака Костянтин Бочаров. Родом з Одеси. Розпочав свою музичну кар’єру з вокального шоу «Х-фактор-6» у 2015 році, в якому виступав протягом трьох ефірів і став переможцем. «Nick Melovin став внутрішнім брендом, з яким я хотів би працювати. Так як я хочу йти в напрямку європейської музики, я вирішив залишити собі цей псевдонім», – сказав в одному з інтерв’ю Костя Бочаров.

З 2015 року Костянтин Бочаров навчається на заочній формі у Київському інституті музики ім. Глієра , на факультеті «Музичне мистецтво», спеціальності «Естрадний спів».

Минулого року брав участь у відборі на «Євробачення-2017», дійшов до фіналу, де глядачі віддали йому найбільшу кількість балів. Та думка журі з голосуванням глядачів розійшлася. Виконавець популярної музики поступився рок-групі O.Torvald, яка представляла Україну на «Євробаченні-2017».

Melovin для цьогорічного відбору підготував трек Under The Ladder.

У другому півфіналі українського національного відбору взяли участь дев’ять виконавців: Ingret Kostenko, Melovin, Julinoza, Tayanna, Kadnay, Yurcash, Mountain Breeze, ILLARIA та Dilemma.

Нагадаємо, що фінал Нацвідбору відбудеться 24 лютого. За право представляти Україну на головному пісенному конкурсі Європи будуть змагатись 6 музикантів, але тільки один поїде в Лісабон.

За результами глядацького голосування та голосуванням журі у фінал потрапили 6 учасників: KADNAY, TAYANNA, MELOVIN, LAUD, The Erised, VILNA.

Варто зауважити, що артисти Melovin і Tayanna взяли участь в благодійних матчах на підтримку дітей-переселенців зі Сходу України.

Під час другого півфіналу «Євробачення-2018» на українській сцені  також виступили представники від Франції – сімейний електро-поп-дует Madame Monsieur (Емілі Сатти і Жан-Карл Лукас) з пісню про біженців Mercy.