Фонсека: перевага перед другою грою у Шахтаря

Головний тренер “Шахтаря” Паулу Фонсека розповів каналу “Футбол 1” про перемогу над “Ромою” (2:1).

“Можу сказати, що ми зустрілися з великою командою. Важливо було виграти. Зрозуміло, що бажано було не пропускати, але важливо було привернути результат і перемогти. Гра була непростою, особливо перший тайм. Були складнощі з тим, щоб показати свою гру. Це заслуга “Роми”. Але ми добре показали себе, було багато моментів, щоб забивати. “Рома” теж діяла організовано.

У перерві ми усунули проблеми з позиціонуванням і провели відмінний тайм. У воротаря “Роми” було 2-3 нереальних сейви.

Пропущений гол? Помилка стартує з початку. Ми не повинні були пресингувати так високо, це створило дисбаланс. Не пощастило і з відскоком.

У першому таймі ми починали грати від воріт, і це послабило пресинг “Роми”. У перерві ми виправили позиціонування. Більше стало моментів, більше володіли м’ячем. Чому не забили ще, тому що воротар себе відмінно показав.

Ми зрозуміли, що лінія оборони “Роми” базувалася мало не в центрі. Потрібно було закидати м’яч за спини. Так прийшов гол Феррейри. Що стосується Фреда, то він дуже багато відпрацьовував такі штрафні. Ми якраз говорили зі своїм помічником, що зараз буде гол. Я в це вірив. Фред – дуже хоробрий гравець. Він ризикує, намагається залишатися м’ячем під час пресингу. Але сьогодні вся команда показала себе на відмінному рівні, особливо другий тайм.

До матчу в Римі у нас буде більше ігрового ритму. Це дуже складне завдання. Але ми не будемо захищати цей результат, це 100%. Постараємося бути самими собою. Якщо будемо тільки захищатися, все виявиться складніше. А зараз шанси залишаються у обох команд. Забий Феррейра на останній хвилині, все було б складніше для “Роми”. Але зараз все відкрито, хоч перевага перед другою грою у нас”, – відзначив Фонсека.