Порошенко засудив дії правоохоронців, які змушували жінок-журналісток роздягатися в суді

Президент України Петро Порошенко попросив вибачення і назвав неприпустимими дії правоохоронців, які змушували жінок-журналісток роздягатися в Оболонському райсуді Києва 21 лютого.

Про це прес-секретар президента Святослав Цеголко повідомив у Facebook.

«Президент вважає дії силовиків в Оболонському суді Києва неприпустимими. Просимо вибачення у всіх журналістів і чекаємо на результати службового розслідування», – написав Цеголко.

За писала ”Страна.ua”, на вході до суду в усіх жінок просили розстібнути верхній одяг. Таким чином була виявлена активістка Femen, яку відвезли до райвідділу поліції. Перевірки жінок проводились і на 5-му поверсі будівлі суду. ”Всіх жінок-блондинок заводять до туалету й змушують роздягатись – знімати светри, сорочки та сукні. Мабуть, шукають спільниць Femen”, писало видання. Вже перед входом до самого залу засідань стояла рамка, а перед нею є порожня кімната, де дівчат оглядали ще раз.

21 лютого колегія суддів Оболонського райсуду Києва провела допит Порошена як свідка у справі про державну зраду екс-президента Віктора Януковича. Допит проходив через систему відеоконференцзв`язку.