Дубль Роналду приніс «Реалу» перемогу над «Ейбар»

Матч 28-го туру чемпіонату Іспанії між «Ейбар» і мадридським «Реалом» завершився перемогою гостей – 2:1.

Результат пошуку зображень за запитом "эйбар реал"

На 34-й хвилині гостей вивів вперед Кріштіану Роналду, реалізувавши вихід один на один з воротарем. На 50-й хвилині ударом головою відновив рівновагу Іван Раміс. На 84-й хвилині Роналду, вдало зігравши на другому поверсі, зробив дубль

«Реал» набрав 57 очок і на даний момент займає третє місце в чемпіонаті Іспанії. У «Ейбар» 39 очок і восьме місце.

У наступному турі «Ейбар» на виїзді зіграє з «Леванте», а «Реал» прийме «Жірону».