Гізер Нойєрт призначена в.о.заступника держсекретаря з публічної дипломатії та зв’язків з громадськістю.

Президент США Дональд Трамп відправив у відставку заступника звільненого раніше держсекретаря США Рекса Тіллерсона з питань публічної дипломатії та зв’язків з громадськістю Стіва Голдстайн.

Офіційний представник Держдепартаменту Гізер Нойєрт призначена виконуючою обов’язки заступника держсекретаря з публічної дипломатії та зв’язків з громадськістю.

Про це йдеться в повідомленні на сайті Білого дому.

“Президент Дональд Трамп оголошує про доповнення до змін в його адміністрації. Наступна особа буде виконувати обов’язки заступника Державного секретаря з питань публічної дипломатії – Гізер Нойєрт з Нью-Йорка”, – йдеться в повідомленні.

Як повідомляє CNN, Голдстайн був звільнений після того, як назвав відставку Тіллерсона невиправданою і засудив це рішення Трампа.

Гізер Нойєрт була призначена офіційним представником Державного департаменту США 24 квітня 2017 року. До призначення працювала журналісткою та ведучою новин на телеканалі Fox News.

Стів Голдстайн обіймав посаду заступника держсекретаря з грудня минулого року.

Трамп звільнив Тіллерсона з поста держсекретаря США і призначив на цю посаду директора ЦРУ Майка Помпео. Тіллерсон обіймав посаду держсекретаря США з лютого 2017 року. ЦРУ ж вперше очолить жінка – 61-річна Джина Хаспел. Раніше вона обіймала посаду першого заступника директора ЦРУ.