Біля польського Меморіалу орлят стався вибух

У Львові біля польського Меморіалу орлят, що знаходиться на Личаківському кладовищі, увечері 13 березня стався вибух.

Про це повідомив директор музею “Личаківський цвинтар” Михайло Нагай, йдеться на сайті Львівської міськради.Вибух біля польського Меморіалу орлят

Зі слів директора, невідомий предмет обстежують спеціалісти, ніхто не постраждав, надгробки також не пошкоджені.

“Зі слів охоронця, вибух пролунав за 15 м від господарських приміщень. Виглядає так, що на травник з-за муру хтось кинув невідомий предмет. На місці вже працюють експерти. Від вибуху утворилась ямка 30 см діаметром. Ніхто не постраждав”, – розповів він.

Депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич повідомив у Facebook, що вибух стався недалеко від польського Меморіалу орлят на вул. Мечнікова.

Вул. Мечнікова Біля Личаківського кладовища, з слів свідків вибухнув невідомий предмет, кинули метрів з 20 до поховання польських орлят, наразі на місці поліція пожежна і вибухотехніки.

“Біля Личаківського кладовища, зі слів свідків, вибухнув невідомий предмет, кинули метрів з 20 до поховання польських орлят, наразі на місці поліція пожежна і вибухотехніки”, – написав він.

Зазначимо, що Меморіал орлят – польський військовий меморіал у Львові. “Орлята” – це учасники боїв проти ЗУНР (1918-1919) та проти більшовиків 1920 р.). Вони були поховані на Кладовищі захисників Львова, що є частиною Личаківського цвинтаря.

Польща планувала в 2018 році випустити нові паспорти з зображенням Меморіалу орлят у Львові. МЗС України вручив ноту протесту Польщі через паспорти із зображенням Меморіалу орлят у Львові.