Британські міністри і члени королівської сім’ї не будуть присутні на ЧС-2018

Британська влада оголосила бойкот ЧС-2018, який відбуватимется в Росії.

Прем’єр-міністр Великобританії Тереза ​​Мей підтвердила, що скасує двосторонні зустрічі з Росією на високому рівні і скасує поїздки уряду Великобританії і королівської сім’ї на чемпіонат світу з футболу 2018 року через справу колишнього полковника головного розвідувального управління Генштабу ЗС РФ Сергія Скрипаля, який був отруєний у Великобританії.

Про це повідомив репортер АР Роб Харріс в «твіттері».

13 березня міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Москва не відповідатиме на ультиматум Великої Британії через отруєння Скрипаля і його дочки.

66-річний Сергій Скрипаль і його 33-річна дочка Юлія перебувають у лікарні в «критичному, але стабільному» стані від 4 березня після того, як їх виявили непритомними на лавці в парку міста Солсбері на півдні країни. Також у серйозному стані перебуває працівник поліції, який першим намагався надати їм допомогу.

У грудні 2004 року Сергія Скрипаля, тоді полковника Головного розвідувального управління Генерального штабу Збройних сил, заарештували в Росії за звинуваченням у співпраці із британською розвідкою. У серпні 2006 року суд у Москві позбавив Скрипаля всіх звань і засудив до 13 років позбавлення волі. У 2010 році його помилували, як і трьох інших росіян. Усіх чотирьох потім обміняли на 10 затриманих у США російських агентів.