До 20 квітня суд планує завершити розгляд справи Віктора Януковича

Оболонський районний суд Києва планує до 20 квітня завершити розгляд справи колишнього президента Віктора Януковича, звинуваченого в державній зраді.

Про це повідомив у ході сьогоднішнього засідання головуючий суддя Владислав Дев’ятко.

На засіданні в середу, 14 березня, суд вивчив процесуальні документи в матеріалах справи. Наступне засідання призначено на 21 березня.

Потім засідання пройдуть 27, 28, 29 березня і 4,5, 11, 12, 18, 19 квітня, на них планується допитати 13 свідків захисту. Остання стадія судового процесу – дебати сторін – відбудуться до 20 квітня.

“Прошу сторони на 18-19 квітня підготуватися до стадії судових дебатів”, – сказав суддя Дев’ятко.

Він також підкреслив, що суд готовий у будь-який момент заслухати свідчення Януковича по відеоконференцзв’язку з Росії. Прокуратура також заявила, що визнає здобуті таким чином показання допустимими і не заперечує проти допиту підсудного по відеоконференцзв’язку.

Януковича підозрюють у скоєнні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 111 (“Державна зрада”), ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 110 (“Пособництво в умисні дії, вчинені з метою зміни меж території та державного кордону України”) і ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 437 (“Пособництво у веденні агресивної війни”) Кримінального кодексу України.