Парламент Великобританії запропонував відкласти вихід країни з ЄС

Комітет Палати громад парламенту Великобританії, який працює над реалізацією Brexit, запропонував відкласти вихід країни із Європейського союзу, повідомляє DW.

Причина – відсутність згоди сторін по ряду питань, зокрема – про кордон між Північною Ірландією та Ірландією, заявили представники комітету, представляючи доповідь про хід переговорів у неділю, 18 березня.

“Якщо принципові аспекти майбутнього партнерства не будуть визначені до жовтня 2018 року, уряд повинен прагнути до розширення перехідного періоду”, – вважають у комітеті.

Згідно з початковим планом, переговори про те, як виглядатиме партнерство між Великобританією та ЄС після Brexit, повинні були завершитися 29 березня 2019 року.

Видання зазначає, що основний склад комітету з питань Brexit – представники сил, які виступали проти виходу з Євросоюзу. Очолює кометет Хіларі Бенн, представник опозиційних лейбористів.

Раніше повідомлялося, що перший міністр Шотландії Нікола Стерджен відмовилася підписувати законопроект про Brexit, заявивши, що це підриває основи децентралізації країни.