Україна і Уругвай бажають підписати угоду про безвіз

Україна та Уругвай зацікавлені якнайшвидше завершити усі процедури для підписання угоди про взаємне скасування візових вимог для поїздок громадян двох країн.

Посольство України в Аргентині повідомляє, що 9 квітня посол України в Аргентині та в Уругваї (за сумісництвом) Юрій Дюдін здійснив робочий візит до Східної Республіки Уругвай спільно з директором Департаменту консульської служби МЗС України Сергієм Погорельцевим.

Основною метою візиту було прискорити укладення двосторонньої угоди про взаємне скасування візових вимог для поїздок громадян двох країн.

Під час зустрічей та переговорів з генеральним директором консульського департаменту МЗС Уругваю Х.Муіньйо та його заступником П.Валенсуелою Дурандом, а також з Національним директором з питань міграції Уругваю М.Коітіньйо сторони констатували відсутність будь-яких перешкод на шляху укладення зазначеної угоди.

Вони домовилися якнайшвидше завершити усі необхідні для підписання цього документа процедур.

В МЗС Уругваю відбулась церемонія обміну ратифікаційними грамотами договору про дружні відносини та співробітництво з Україною, чим завершено усі необхідні процедури для набуття ним чинності.