Норвезькі інвестори побудуть гідроелектростанцію на Житомирщині

 У Новоград-Волинському районі Житомирської області норвезькі інвестори побудуть гідроелектростанцію.

Як повідомили  у прес-службі Житомирської облдержадміністрації, сьогодні голова ОДА Ігор Гундич підписав меморандум про співпрацю з норвезько-українською компанією Aice Hydro AS.
Засновник компанії Арне Якобсон зазначив, що Житомирщину вибрали не випадково, бо тут є підтримка для інвесторів, тому планують реалізувати ще й інші проекти.
«Житомирщина нас зацікавила й інвестиційними можливостями, і наявністю підтримки з боку влади і агенції. Поки що ми працюємо над проектом у селі Гульськ, але розглядаємо ще кілька можливих проектів у інших районах області», – сказав він.
Також представники Aice Hydro AS обговорили з головою ОДА можливість будівництва сонячних електростанцій, оскільки мають знайомих інвесторів, у яких амбітні плани зі створення СЕС.
Найпотужнішу сонячну електростанцію в області планує побудувати литовська компанія на Любарщині, повідомив Гундич на своїй сторінці у Facebook.
”Найпотужнішу сонячну електростанцію в області – 37 МВт – планує побудувати литовська компанія в Любарському районі. Це вже четвертий сонячний проект з промислового виробництва електроенергії”, – написав він.