У Києві відбувся флешмоб «Велосипедом на роботу»

13 квітня сотні працівників київських компаній, організацій та установ взяли участь у флешмобі «Велосипедом на роботу».

Про це повідомляє Асоціація велосипедистів Києва на своїй сторінці у Facebook.

На Майдані Незалежності Асоціація велосипедистів Києва організувала сніданок, фотозону та конкурси для тих, хто зміг заїхати в центр Києва перед роботою.

У рамках флешмобу вперше провели конкурс «Best Corporate Team», в якому взяли участь 17 корпоративних велоколон.

«Перемогу здобула найчисленніша велоколонна Посольства США в Україні U. S. Embassy Kyiv Ukraine», – сказано в повідомленні.

До флешмобу «На велосипеді на роботу» приєдналася відома телеведуча Marysya Gorobets, яка теж приїхала на велосипеді i провела конкурс «Best Corporate Team».

Також традиційно обрали переможців традиційного конкурсу на кращий діловий лук. Перемогу за кращий жіночий діловий лук на велосипеді отримали співробітниці юридичної фірми «EVERLEGAL» Daria Kravets і Elena Botshteyn, а кращий чоловічий діловий образ був у Sergiy Matyushenko з Посольства Королівства Данії в Україні, який приїхав на каргобайці.

Заїхати перед роботою на Майдан можна було поодинці, організованою колоною разом з іншими учасниками зі свого району або разом з колегами.

«На велосипеді в Києві їздить багато людей, і їздило б ще більше, якби для цього були умови. Велосипед може бути зручним і швидким видом транспорту для щоденних поїздок, якщо для цього створювали умови, зокрема, на робочих місцях», – розповіла директор Асоціація велосипедистів Києва Nastia Makarenko.