У Дніпрі скандал ,пов’язаний з наказом про призначення Матвійчука заступником начальника ГУ НП

У Дніпрі назріває черговий скандал, пов’язаний з нещодавно призначеним заступником начальника ГУ НП у Дніпропетровській області Вадимом Матвійчуком.

Журналістам вдалося з’ясувати, що була порушена встановлена Законом України “Про національну поліцію” процедура.

21 березня Вадима Матвійчука в Дніпрі на новій посаді особисто представив перший заступник Нацполиции України В’ячеслав Аброськін. Підставою для призначення Вадима Володимировича став наказ від 16. 03.2018 року № 226 л/з Голови Національної поліції Сергія Князєва. 

Однак, таке призначення може вважатися прямим порушенням законодавства, оскільки згідно з ст. 15 ЗУ “Про національної поліції” заступників керівників територіальних органів поліції призначає на посади і звільняє з посади керівник територіального органу.

У даній ситуації територіальним органом є Головне управління Національної поліції у Дніпропетровській області. Виходячи з цього, наказ про призначення Матвійчука, згідно закону, повинен був підписати Віталій Глуховеря, начальник обласної поліції.

Варто відзначити, що це не перший скандал навколо Вадима Матвійчука. Журналісти не раз писали про перевищення Матвійчуком своїх службових обов’язків та про “з затриманням “кілера”, за яким ганялися копи всього Євросоюзу”.

Наказ про призначення Матвійчука повинен бути скасований, оскільки він порушує Закон України “Про національну поліцію”, пишуть “Коментарі“.