В Маріуполі пройшов книжковий фестиваль

У Маріуполі пройшов міжнародний фестиваль «Книжкова толока». Це перший подібний захід в місті, передають «Новості Донбаса».

У будівлі СК «Іллічівець» свої книги представили близько 30 видавництв. Крім того, представлені маріупольські видання “Маріуполь. Останній форпост” і “Про живе”.

За традицією під час церемонії відкриття організатори назвали переможців конкурсу на кращу книгу фестивалю. Гран-прі отримала книга Тимура Ворони «Стартап на мільйон».

Протягом двох днів гостей фестивалю чекають презентації книг, спілкування з авторами, поетичні перформанси, лекції. Серед сотні авторів на фестивалі – Олександр Ірванець, Юрко Іздрик, Анастасія Левкова, Олена Ольшанська, Любко Дереш.

Директор фестивалю «Маріупольська книжкова толока» Ігор Гармаш сподівається, що такий книжковий фестиваль не стане разовою акцією в місті.

«Хотілося б, щоб маріупольські активісти підхопили цю ідею. Створювати новий імідж Маріуполя – це завдання маріупольців, а ми готові допомагати стільки, скільки завгодно, але ініціатива повинна бути від маріупольців. Маю велику надію, що після фестивалю у нас будуть пропозиції від ваших активістів», – розповів він.

Гармаш каже, що ідею книжкового фестивалю потрібно просувати і далі на Схід. Тому наступними локаціями можуть стати Слов’янськ та Сєвєродонецьк.