Словенія має намір продовжувати здійснювати тиск на РФ

Посол Республіки Словенія в Україні Наташа Прах запевняє в намірі її країни продовжувати здійснювати тиск на Російську Федерацію з метою припинення російської агресії в Україні.

У Києві відбулась зустріч заступника міністра оборони України з питань європейської інтеграції генерал-лейтенанта Анатолія Петренка з послом Республіки Словенія Наташею Прах.
Вони обговорили сучасну безпекову ситуацію у світі, заходи, що вживаються світовою спільнотою для врегулювання конфлікту у Сирії, а також тенденції розвитку ситуації на сході та півдні України.
Разом з тим сказано, що українська та словенська сторони висловили взаємні запевнення щодо продовження дипломатичного та економічного тиску на Російську Федерацію, підтримання санкцій з метою припинення агресивної політики Кремля.
”Особливу увагу було приділено ініціативі української сторони щодо розгортання миротворчої місії ООН в окремих районах Донецької й Луганської областей виключно у відповідності до міжнародного права та статуту ООН, а також питанню підтримання Словенією зусиль України у відновленні її територіальної цілісності та суверенітету”, – повідомили в МЗС.