В Одесі затримано керівника житлово-будівельного кооперативу за вимагання хабара за розміщення медлабораторії

В Одесі сьогодні затримано керівника житлово-будівельного кооперативу і посередника за отримання 80 тис. грн. хабара, які він вимагав за розміщення медичної лабораторії.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Одеської області, під час слідчих дій 16 квітня співробітники прокуратури Одеської області спільно з працівниками поліції викрили керівника житлово-будівельного кооперативу.

Зокрема, голова правління житлово-будівельного кооперативу вимагав та отримав від громадянина 80 тис. грн неправомірної вигоди за неперешкоджання у використанні ним своєї квартири для здійснення підприємницької діяльності. Ця квартира розташована на першому поверсі житлового багатоповерхового будинку по проспекту Добровольського (Суворовський район Одеси).

Зараз тривають першочергові слідчі дії.

Прокуратура Одеської області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ч. 4 ст. 368-3 КК України (одержання неправомірної вигоди службовою особою юридичної особи приватного права, поєднане з вимаганням).

Як уточнили в обласному управлінні захисту економіки Нацполіціі, зловмисник вимагав гроші за можливість безперешкодного здійснення підприємницької діяльності на території, яку обслуговує житлово-будівельний кооператив.

Зокрема, за вирішення зазначеного питання керівник ЖБК вимагав від підприємця 80 тис. грн за функціонування лабораторії з надання медичних послуг. «Гроші мали передати посереднику. Сьогодні затримано двох осіб під час отримання хабара», – повідомили в поліції.