Представник США в НАТО: Росії пора виконувати свої міжнародні зобов’язання

Росія повинна взяти на себе відповідальність за недавню хімічну атаку в Сирії, заявила представник США в НАТО телеканалу CNBC, закликавши Москву відмовитися від «божевільної поведінки», передає “Голос Америки“.

Кей Бейли Хатчисон

«Припиніть божевільну поведінку, відмовтеся від зловмисного впливу, яке ви поширюєте по всьому світу. Прийшов час стати членом спільноти націй, і якщо ви нею станете, ми будемо вітати вас», – заявила Кей Бейлі Хатчінсон.

«Сподіваюся, Росія візьме на себе відповідальність за це, – додала вона. – Росія була гарантом того, що Сирія не буде застосовувати хімічну зброю. Росія є прихильником Сирії, там є її бази. Їм потрібно взяти відповідальність за виконання міжнародних зобов’язань щодо недопущення використання хімічної зброї, які вони на себе взяли», – сказала вона.

За словами Хатчінсон, Росія повинна була стримувати свого союзника Сирії, але цього не зробила.

«Росія повинна засвоїти, що ми не маємо наміру відступати, що ми будемо діяти в рамках міжнародних правил застосування сили. Ми спробували завдати певної шкоди потенціалу в Сирії, але передбачалося, що Росія зробить це сама. Росії пора виконувати свої міжнародні зобов’язання», – сказала посол.