Глава Пентагону вважає, що зустріч Трампа з Кім Чен Ином буде плідною

Глава Пентагону Джеймс Меттіс висловив в понеділок думку, що майбутня зустріч президента США Дональда Трампа і лідера КНДР Кім Чен Ина буде “плідною”.

“В даний час є багато причин для оптимізму з приводу того, що переговори будуть плідними. Ми подивимося, як все складеться”, – зазначив він під час зустрічі з міністром оборони Таїланду. Висловлювання Меттіса поширив прес-пул Пентагону.

Трамп зазначив 17 квітня, що у нього “дуже скоро відбудеться бесіда з Кім Чен Ином” – ймовірно, на початку червня “або навіть раніше, в залежності від того, як будуть розвиватися події”. Президент також вказав, що розглядаються “п’ять місць”, де вони могли б поспілкуватися з Кім Чен Ином віч-на-віч. Білий дім поки не розкриває, де конкретно відбудеться зустріч. В американських ЗМІ серед можливих варіантів називаються Швейцарія, Монголія і демілітаризована зона між КНДР і Південною Кореєю.

Як стало відомо 8 березня, лідер КНДР передав Трампу через представників Південної Кореї усну пропозицію про проведення зустрічі. Глава адміністрації США її прийняв.