Наєв: завдання номер один для Об`єднаних сил – запобігти агресії РФ

Командувач Об`єднаних сил Сергій Наєв назвав завданням номер один – це запобігання подальшій агресії Російської Федерації.

Про це він заявив у інтерв`ю газеті «Факты».

На питання щодо можливості наступу російсько-окупаційних військ на Донбасі, він відповів, що «ми оцінюємо подібні ризики при плануванні операції Об`єднаних сил».

Наєв підкреслив, що «завдання номер один для Об`єднаних сил – запобігти агресії Російської Федерації. Природно, лінія оборони буде укріплена максимально. У будь-якому разі збройні сили країни-агресора, які в даний момент нам протидіють, мусять чітко розуміти, що одержать адекватну відповідь».

Також командувач Об`єднаних сил відзначив, що Збройні сили України готові до протидії російській авіації, якщо її буде застосовано. «У ЗСУ є зенітно-ракетні комплекси і винищувальна авіація. Противник про це знає», – сказав він.

За словами Наєва, українська армія підготовлена краще, ніж так звані «армійські корпуси» окупантів. «Ми підготовлені краще. Але справа не в цьому. Ми – на своїй землі, яку захищаємо. Вони – найманці та злочинці. Коментувати тут нічого», – резюмував він.