На Київщині відбудеться фестиваль жіночого футболу

В п’ятницю, 27 квітня, о 14:00 год. в місті Богуславі Київської області вперше в історії українського футболу відбудеться дитячий фестиваль жіночого футболу.

Про це в ексклюзивному коментарі повідомив ініціатор заходу, народний депутат України Геннадій Кривошея.

“Для популяризації дитячого футболу серед жінок в м. Богуславі започатковуємо “Фестиваль жіночого футболу”. В турнірі приймуть участь 4 команди, кожна з яких незалежно від результатів отримає в подарунок спортивне спорядження, екіпіровку та футбольні м’ячі”, – повідомив Кривошея.

Крім того, керівник ГО “Богуслав 2001”, тренер жіночих команд Петро Любченко розповів, що футбольний турнір відбудеться в “Богуславському гуманітарному коледжі ім. І.С. Нечуя-Левицького”.

“Протягом 2004-2011 років в нас в коледжі відбувалися всеукраїнські змагання з футзалу, міжнародні турніри, але через певні обставини в країні, відродити жіночий футзал на Київщині ми змогли тільки в 2018 році за підтримки народного депутата Геннадія Кривошеї. Після проведення нашого фестивалю, за два роки зможемо вийти на новий рівень всеукраїнських змагань”, – наголосив Любченко.

Зазначимо, що в “Фестивалі жіночого футболу” візьмуть участь Збірні шкіл м.Богуслава (менша група) та команди гуманнітарного коледжу (старша група).

Місце і час проведення: 27.04 2018 р., початок о 14:00 год., КВНЗ КОР “Богуславський гуманітарний коледж ім. І.С. Нечуя-Левицького”.