Лондонська біржа з ​​2 травня призупинить торгівлю паперами En +

Лондонська фондова біржа (LSE) з 2 травня призупинить торгівлю глобальними депозитарними розписками (GDR) En + Group.

Торгівля паперами буде припинена в середу о 17.15 за місцевим часом, говориться в повідомленні біржі. LSE зазначила, що продовжить стежити за ситуацією навколо компанії.

Пов’язане зображення

Після припинення торгів En + можна буде провести всі заключені угоди через Euroclear Bank SA / NV до вступу в силу заборони мінфіну США на операції з паперами компанії, додала LSE. Заборона набуває чинності 7 травня.

На початку квітня США ввели санкції відносно ряду російських підприємців і пов’язаних з ними компаній. Зокрема, під санкції потрапили бізнесмен Олег Дерипаска і контрольовані ним компанії En + Group, «Група ГАЗ», «Базовий елемент» і UC Rusal. Мінфін США дав місяць на продаж акцій і боргових інструментів En +, обмеження вступають в силу 7 травня.

У п’ятницю, 27 квітня, En + повідомила, що Дерипаска погодився знизити свою частку в компанії нижче 50% і покинути раду директорів. GDR En + на цих новинах в суботу дорожчали на 47%. При цьому мінфін США зазначив, що скорочення частки Дерипаски не гарантує виключення En + з списку санкцій.