Чийгоза призначили відповідальним за взаємодію з родичами кримських політв’язнів

Заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза призначили відповідальним за взаємодію з родичами кримських політв’язнів.

Про це повідомив голова Меджлісу Рефат Чубаров в Facebook.

“Взаємодія з родичами політв’язнів Криму, незалежно від їх національності, а також їх адвокатами з усіх питань, пов’язаних з їх захистом, у Меджлісі кримськотатарського народу покладено на заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза”, – написав Чубаров.

Від імені Меджлісу кримськотатарського народу він подякував всім, хто не залишається байдужим до долі політв’язнів Криму та їх сім’ям.

Причиною впровадження нової посади став критичний стан кримського татарина Узеіра Абдуллаєва, який помирав у СІЗО Сімферополя через ненадання йому необхідної медичної допомоги.

Раніше правозахисники заявляли, що політв’язень Узеір Абдуллаєв потребує негайної госпіталізації.

За попередніми даними, у нього зараження крові і йому потрібна термінова госпіталізація. Прес-секретар МЗС Мар’яна Беца заявила, що Абдуллаєв у критичному стані. Відомство вимагає допустити до нього українських лікарів.

Через деякий час стало відомо про поліпшення здоров’я кримського татарина Узеіра Абдуллаєва, зокрема у нього впала температура.