Заступник голови РР і депутат ОТГ повстануть перед судом за одержання хабара

На Київщині заступника голови однієї з районних рад та депутата об’єднаної територіальної громади району судитимуть за одержання хабара. 
Про це повідомили у прес-службі прокуратури Київської області.
До суду скеровано обвинувальний акт стосовно заступника голови однієї з районних рад у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (отримання неправомірної вигоди службовою особою, що займає відповідальне становище) Кримінального кодексу України, та депутата об’єднаної територіальної громади району у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 368 (пособництво в отриманні неправомірної вигоди службовою особою, що займає відповідальне становище) КК України.
Зловмисники вимагали у особи 50 тис. дол. за сприяння у вирішенні питання щодо передачі майнового комплексу, який перебуває у комунальній власності, з правом подальшої приватизації службовій особі, яка займає відповідальне становище.
У ході досудового розслідування задокументовано факт отримання зазначеними особами частини неправомірної вигоди на загальну суму 20 500 гривень, які отримано у безготівковій формі на особисті платіжні картки зловмисників.
Зловмисникам загрожує покарання у виді позбавлення волі строком до 10 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.