«Ліверпуль» програв «Ромі», але вийшов у фінал Ліги чемпіонів

У матчі-відповіді 1/2 фіналу Ліги чемпіонів «Рома» на своєму полі обіграла «Ліверпуль» – 4:2.

Рахунок в матчі на дев’ятій хвилині зустрічі відкрив вінгер гостьової команди Садьо Мане. Його одноклубник Джеймс Мілнер через шість хвилин послав м’яч у свої ворота. На 25-й хвилині Джорджиніо Вейналдум знову вивів ліверпульців вперед.

У другому таймі форвард римлян Едін Джеко зрівняв рахунок на 52-й хвилині. На 88-й хвилині Раджа Найінгголан забив з передачі Олександра Коларова, а потім реалізував пенальті на останній хвилині матчу.

Перша гра протистояння завершився перемогою «Ліверпуля» з рахунком 5:2. Таким чином підопічні Юргена Клоппа за сумою двох матчів (6:7) вийшли у фінал Ліги чемпіонів, де зіграють з мадридським «Реалом».

Нагадаємо, фінал турніру відбудеться 26 травня і пройде на полі стадіону «Олімпійський» в Києві.

Ліга чемпіонів
1/2 фіналу
матч-відповідь

«Рома» (Італія) – «Ліверпуль» (Англія) – 4:2 (1:2, 3:0)

Голи: 0:1 – 9 Мане, 1:1 – 15, автогол Мілнер, 1:2 – 25 Вейналдум, 2:2 – 52 Джеко, 3:2 – 86 Наінгголан, 4:2 – 90, пенальті Наінгголан.

«Рома»: Аліссон, Фасіо, Манолас, Коларов, Пеллегріні (Ундер, 53), Флоренці, Наінгголан, де Россі (Гоналон, 69), Ель-Шаараві (Антонуччі, 75), Шик, Джеко.

«Ліверпуль»: Каріус, Ловрен, Робертсон, Александер-Арнолд (Клайн, 90), ван Дейк, Фірміно (Соланке, 87), Вейналдум, Салах, Мілнер, Мане (Клаван, 83), Хендерсон.

Попередження: Ловрен (44), Флоренці (77), Манолас (84), Робертсон (84), Соланке (90).