У Вінниці будуватиметься завод із виробництва продукції для зимових видів спорту

Австрійська компанія Head International Holding GmbH, що виробляє спортивне обладнання, має намір побудувати у Вінниці завод із виробництва продукції для зимових видів спорту, інвестувавши в будівництво 80 млн євро.

Про це повідомила прес-служба президента України.
Згідно з повідомленням, про це йшлося в ході зустрічі Президента України Петра Порошенка з виконавчим директором компанії Head і колишнім спеціальним представником прем`єр-міністра Великої Британії Гордона Брауна Йоганном Еліашем.
«Ми провели ретельний аналіз не лише України, а й інших країн. Я вважаю, що Україна пропонує найкращі можливості для конкурентоспроможного випуску продукції в цій частині світу, навіть кращі, ніж у Китаї», – сказав Еліаш.
Він зазначив, що дуже вражений розвитком нашої країни.

«Мені подобається те, що ви інвестуєте в сектор оборони 5-7% ВВП. Це гарантує політичну стабільність. Вражаюче, як ви вирішуєте ситуацію з Росією. Домовленості, яких ви досягли з ЄС, – це дуже добре», – сказав глава компанії Head.
Згідно з повідомленням прес-служби, інвестиційний проект компанії Head у місті Вінниця становить 80 млн євро і розрахований на три етапи. Протягом 2019-2020 років буде побудовано найбільший завод компанії з виробництва продукції для зимових видів спорту (лижі, лижні черевики й лижні кріплення). Кількість нових робочих місць становитиме на початковому етапі близько 300, а з 2022 року в час розширення виробництва орієнтовна кількість нових робочих місць має досягти 1000 осіб.
Head International Holding GmbH – австрійська компанія, яка виробляє спортивне обладнання для зимових видів спорту, тенісу та підводного плавання з аквалангом. Виробництво компанії розташоване в Австрії, Чехії, Болгарії, Китаї. Компанія присутня в 85 країнах світу. Бренд Head є одним із найбільш відомих у світі в сфері гірськолижних видів спорту.
Компанія Head є спонсором Федерації плавання України і плавця збірної України №1 Андрія Говорова.