Депутат Македон оскаржує в суді протиправність призначення верхівки ДБР

Народний депутат депутатської фракції партії «Блок Петра Порошенка» Юрій Македон оскаржує в суді зайняття посад директора Держбюро розслідувань, його заступників, директорів територіальних органів та керівників підрозділів центрального апарату.

Про це повідомляє прес-служба Окружного адмінсуду Києва, передає Укрінформ.

«До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов позов від народного депутата Юрія Македона до Комісії з проведення конкурсу на зайняття посад директора Державного бюро розслідування, його заступників, директорів територіальних органів та керівників підрозділів центрального апарату Державного бюро розслідувань. Треті особи – Президент України Петро Порошенко, Прем’єр-міністр Володимир Гройсман, директор Державного бюро розслідувань Роман Труба», – інформує прес-служба суду.

Як зазначається, позивач просить суд визнати протиправними дії відповідної Комісії щодо розгляду кандидатури, проведення рейтингового голосування, відбору та внесення подання Прем’єр-міністру України про призначення Романа Труби на посаду Директора ДБР.

Окрім цього, Македон просить суд визнати протиправним і скасувати рішення Комісії про відбір Труби на посаду директора Державного бюро розслідувань та про внесення подання Прем’єр-міністру про його призначення на відповідну посаду.

Наразі вирішується питання про відкриття провадження у даній адміністративній справі.

Як повідомлялося, Окружний адміністративний суд Києва відкрив провадження у справі за позовом ГО «Центр протидії корупції «Громадська ініціатива» до Комісії з проведення конкурсу на зайняття посад у Державному бюро розслідувань.

Позивач просить суд визнати протиправними дії комісії щодо внесення подання Прем’єр-міністру України, яким рекомендовано призначити Романа Трубу на посаду директора ДБР.