США запровадили санкції щодо низки військових структур РФ

США повідомили про запровадження санкцій проти низки російських військових структур, зокрема Конструкторського бюро приладобудування, інституту Міноборони РФ, а також Головне управління Генштабу Росії.

Про це йдеться в документі на сайті Федерального регістра США.

Зокрема, у документі, який внесено на сайт 9 травня, але офіційно буде опубліковано 10 травня, йдеться про включення організацій з цілої низки країн в санкційний список через порушення запобіжних заходів щодо нерозповсюдження зброї масового знищення. Так, у їх числі і російські оборонні структури.

Відповідно до документу, у списку обмежувальних заходів потрапляють 28 структур.

“Це навчальний центр зенітних ракетних військ в Гатчині, 18-й Центральний науково-дослідний інститут Міноборони Росії в Курську, Конструкторське бюро приладобудування в Тулі, 183-й гвардійський зенітний ракетний полк, Науково-виробничий концерн “БАРЛ”, а також Головне управління Генштабу Росії”, – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, Вашингтон звинувачує ці структури в порушення національного законодавства США щодо нерозповсюдження зброї масового знищення. В документі, що підписаний заступником державного секретаря з питань міжнародної безпеки та нерозповсюдження Крістофером Фордом, вказується, що жодна урядова установа в США не має право контактувати з перерахованими в списку організаціями.