Шахтар обіграв Динамо і завоював Кубок України в 12-й раз в історії

Фінальний поєдинок Кубка України завершився перемогою гірників з рахунком 2:0.

У Дніпрі на стадіоні “Дніпро-Арена” завершився фінальний матч Кубка України з футболу, в якому зустрілися гранди українського футболу – “Динамо” і “Шахтар”.

"Шахтар" виграє Кубок України / facebook.com/fcshakhtar

Зустріч завершилася з рахунком 2:0. У першому таймі ініціатива переходила то до однієї, то до іншої команди.

Динамівці на 8-й хвилині забили гол, але Бурда знаходився в положенні поза грою, і арбітр справедливо відмінив взяття воріт. Найреальніший момент до перерви мав у “Шахтаря” Степаненко, але м’яч після його удару влучив у штангу.

Зате відразу після відпочинку гірники домоглися успіху. Бутко пройшов з м’ячем півполя і зробив ідеальний пас на хід Феррейрі, який в падінні замкнув простріл у дальню штангу. 1:0. А на 61-й хвилині прикру помилку зробив голкіпер “Динамо” Бойко, який не впорався з ударом Ракицького прямо по центру воріт. “Шахтар” подвоїв перевагу – 2:0.

В останні півгодини кияни також мали моменти, удача від “біло-синіх” відвернулася. “Шахтар” в 12-й раз у своїй історії завойовує Кубок України. Це рекорд за кількістю виграних трофеїв (у “Динамо” – 11).

У цих дербі “біло-сині” святкували успіх п’ять разів (2003, 2005, 2007, 2014, 2015), “гірники” – чотири рази (2002, 2008, 2011, 2017).

Загалом за 26 розіграшів Кубка країни “Динамо” брало участь у 15-ти фінальних поєдинках, здобувши в них 11 перемог, “Шахтар” виграв 11 фіналів з 17.

На шляху до нинішнього фіналу “Динамо” обіграло “Олександрію” (3:2), чернігівську “Десну” (2:0) і “Дніпро-1” (4:1).

“Шахтар” у свою чергу пройшов по турнірній дистанції, перемігши луганську “Зорю” (4:3), рівненський “Верес” (4:0) і ФК “Маріуполь” (5:1).

"Динамо" - "Шахтар": текстова трансляція