ЗМІ: весілля принца Гаррі і Меган Маркл може принести британській економіці $ 680 млн

Британські компанії, що займаються напоями та закусками, почали випускати продукцію на тему весілля принца Гаррі та американської актриси і фотомоделі Меган Маркл.

Про це повідомила газета The Sun.

Зокрема, вже з’явилися упаковка печива з написом “На честь весілля принца Гаррі і міс Меган Маркл. Каплиця Святого Георгія”. Пивоварня поблизу Віндзора, де відбудеться весільна церемонія, стала випускати новий ель “Віндзорські узи”, використовуючи американський хміль.

Тільки напої і закуски, за оцінкою експертів, принесуть додатково британській економіці не менше £ 80 млн (понад $ 108 млн). Як зазначає журнал The Grocer, весілля підштовхнула виробників до створення нової продукції, і роздрібні торговці сподіваються, що святковий настрій принесе додатковий дохід.

В цілому ж одруження принца, згідно з попередньою оцінкою консалтингової компанії Brand Finance, має принести економіці Сполученого Королівства не менше £ 500 млн ($ 680 млн).

У числі складових успіху фахівці називають наплив туристів, в тому числі з-за кордону, насамперед з США. Тільки в Віндзорі очікується прибуття не менше 50 тис. американців, а всього в Сполученому Королівстві в ці дні побувають близько 350 тис. зарубіжних гостей.

Приблизно £ 200 млн ($ 270 млн), як підрахували в Brand Finance, надійдуть від туризму, користування транспортними послугами і від бронювання готелів. £ 150 млн ($ 203 млн) складуть витрати по організації приурочених до вінчання Гаррі і Меган приватних святкових вечірок і £ 50 млн ($ 68 млн) – на придбання випущеної до весілля пам’ятної сувенірної продукції.

Весільна церемонія принца Гаррі і Меган Маркл відбудеться 19 травня в каплиці Святого Георгія на території Віндзорського замку – заміської резиденції королеви Єлизавети II.