Карпати із Зіркою розішлись миром

У Кропивницькому завершився стартовий матч 31-го туру чемпіонату України з футболу серед команд Прем’єр-ліги, в якому “Зірка” приймала львівські “Карпати” і не зуміла обіграти суперника.

Гра завершилася з рахунком 1:1.

Доля матчу вирішилася в першому таймі. На 21 хвилині, коли Паст перевів удар Вербного з метрів трьох у поперечину, Зірка відповідала швидкими контратаками, одна з яких призвела до взяття воріт наприкінці першого тайму: Білоног прорвався по флангу, прострілив на Петрова, а той рикошетом від захисника замкнув – 1:0!

Але, вже в доданий арбітром час до першого тайму, на 45+3 хвилині, львів’яни зрівняли рахунок. Гол з пенальті забив Карраскаль.

Зірка – Карпати – 1:1

Голи: Петров, 38 – Карраскаль, 45+2 (пен)

Вилучення: Лобай, 87 (друга жовта)

Таким чином, “Карпати” набрали 34 очки і обігнали донецький “Олімпік” в боротьбі за 8-9 місця. У «Зірки» – 31 бал і, як і раніше, 10-е місце в таблиці.