У США зростає популярність імені Меланія для новонароджених дівчаток

Ім’я Меланія стало за останній час дуже швидко набирати популярність, і ним все частіше називають новонароджених дівчаток.

Про це йдеться в поширеному щорічному рейтингу популярності імен за 2017 рік Управління соціального забезпечення (при міністерстві охорони здоров’я і соціальних служб) США.

За його відомостями, ім’я першої леді країни увійшло до п’ятірки найбільш швидко набираючих популярності. У загальному рейтингу він піднявся відразу на 720 позицій – з 1650-ий в 2016 році до 930-ої в минулому. Даний список жіночих імен очолила Енслі (піднялася з 1461 на 965 позицію), за яким йде Оклін (з 1 072 на 886). Меланія має грецьке коріння і означає “чорний, темний”.

У загальному переліку чоловічих імен Дональд в порівнянні з даними на 2016 рік залишився на колишньому 488-му місці. Ім’я нинішнього президента досягло своєї пікової популярності в 1934 році – за 12 років до народження Трампа. Тоді Дональд був шостим за популярністю ім’ям в США. Зараз же в загальному рейтингу перше місце за популярністю серед хлопчиків займає Вільям, дівчаток – Емма.

В останні тижні популярність дружини глави держави помітно зросла, в тому числі серед демократів. Згідно з недавнім опитуванням телеканалу CNN, 57% американців кажуть, що у них сприятливе враження про Мелані Трамп, в порівнянні з 47% в січні. 27% респондентів негативно ставляться до першої леді.

48-річна Меланія перебуває у шлюбі з Дональдом Трампом з 2005 року. Вона уродженка Словенії, до заміжжя носила прізвище Кнаусс, з 16 років займалася модельним бізнесом. В Університеті Словенії здобула фах дизайнера, з 1996 року жила в Нью-Йорку. Активно займається благодійністю, в 2005 році стала послом доброї волі американського відділення Червоного Хреста.