Дондон в Сочі проведе переговори з Путіним та Пашиняном

Президент Молдавії Ігор Додон повідомив, що відправляється з візитом в Сочі, щоб взяти участь в засіданні ЄАЕС, а також провести робочі зустрічі з президентами Росії, Білорусі і Казахстану, а також прем’єром Вірменії.

Зазначимо, що 14 травня в Сочі відбудеться засідання Вищої євразійської економічної ради і, крім участі в його засіданні, передбачаються двосторонні зустрічі Володимира Путіна з усіма главами держав, які приїдуть на засідання, куди в якості гостя запрошений і Ігор Додон.

“На полях” саміту заплановані двосторонні зустрічі з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним, президентом Республіки Білорусь Олександром Лукашенком, президентом Республіки Казахстан Нурсултаном Назарбаєвим, а також з новим прем’єр-міністром Республіки Вірменія Ніколом Пашиняном”, – написав Додон на своїй сторінці в Facebook.

За словами президента, він відправився в Сочі, щоб взяти участь в засіданні Вищої Євразійської Економічної ради.

ЄАЕС – міжнародне інтеграційне економічне об’єднання, створене на базі Митного союзу і Єдиного економічного простору і функціонує з 1 січня 2015 року. Зараз членами ЄАЕС є Росія, Вірменія, Білорусь, Казахстан і Киргизія.