В столиці презентували логотип 56-го Конгресу Світової боксерської Ради

У Києві презентували логотип 56-го Конгресу Світової боксерської Ради (WBC), що відбудеться у столиці України восени цього року. 

Як повідомили у прес-службі Київського міського голови, логотип представлено сьогодні на спільній прес-конференції мера Києва Віталія Кличка та президента WBC Маурісіо Сулеймана.
На логотипі зображено козака у боксерських рукавичках, а на передньому плані розміщено прапор України поруч з прапорами країн – членів WBC.
Кличко і Сулейман підтвердили наміри провести в Києві зазначений захід символічно, поставивши свої підписи на боксерських рукавичках. Як зазначив мер столиці, ці рукавички згодом продадуть на благодійному аукціоні, що відбудеться під час Конгресу, а виручені кошти спрямують на розвиток спортивних секцій з боксу в столиці.
Можливість проведення Конгресу в Києві, як зауважив Кличко, він обговорював із президентом WBC протягом останніх трьох років. «Ми довго говорили із президентом WBC про проведення Конгресу в українській столиці. Це було не так легко, адже є велика черга, бо кожна країна прагне провести такий світовий Конгрес у себе. Одне можу сказати – після Лас-Вегасу, Маямі, Баку, у нас сьогодні, нарешті, є можливість провести Конгрес WBC в Києві», – зазначив мер.
Кличко і Сулейман повідомили, що під час Конгресу будуть проведені спеціальні короткі боксерські поєдинки, мета яких – дати шанс молодим спортсменам заявити про себе і пробитися в професійний бокс.
Сулейман заявив, що він задоволений рівнем підготовки до проведення Конгресу. Він також подарував Кличку виготовлений вручну ювелірами з Мексики пояс почесного чемпіона організації.
Як повідомляв УНІАН, у Києві з 30 вересня по 5 жовтня ц.р. проходитиме 56-й Конгрес Світової боксерської Ради. Очікується, що до української столиці прибудуть більш ніж 600 учасників Конгресу з понад 100 країн світу.
За інформацією КМДА, Кличко особисто домовлявся з керівництвом WBC про залучення цього важливого заходу в столицю України.