Майже 70 мігрантів проживали в хостелі на Троєщині

Під час спецоперації у Києві співробітники Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України, Головного управління Нацполіції у Києві та столичної міграційної служби виявили мігрантів, які незаконно перетнули кордон України для подальшого переїзду до країн Європи.

Як повідомляє Департамент внутрішньої безпеки Нацполіції на сторінці у Facebook, серед 98 затриманих іноземців 32 перебували на території України незаконно.
Так, 20 з них – уродженці Азербайджану, вісім – Бангладешу, двоє – Узбекистану, один – Таджикистану, один – Росії.
”Встановлено, що всі вони потрапили до Києва з Російської Федерації в обхід офіційних пунктів пропуску через державний кордон України. За таку «мандрівку» кожен з нелегалів сплачував від 3 до 5 тисяч доларів США своїм землякам, які сприяли їм у незаконному переміщенні”, – йдеться у повідомленні.
Наразі вирішується питання щодо притягнення порушників до адміністративної відповідальності за ст. 203 КУпАП та готуються необхідні документи для їх депортації. Співробітники Нацполіції встановлюють можливу причетності до нелегального бізнесу працівників правоохоронних органів.
Зазначається, що спецоперації відбулася після того, як Закарпатське управлінням Департаменту внутрішньої безпеки НПУ з`ясували, що затримані на кордоні України мігранти зі Шрі-Ланки, що намагалися потрапити до Західної Європи, тривалий час проживали у Києві. А в одному з хостелів біля одного зі столичних ринків залишилося проживати ще майже 70 їхніх співвітчизників.
Після цього в рамках розпочатого кримінального провадження за ч. 2 ст. 332 (Незаконне переправлення осіб через державний кордон України) КК України правоохоронці відпрацювали територію біля ринку «Троєщина» та встановили місце розташування згаданого хостелу.