Сербського суддю заарештували на 48 годин за помилкове призначення двох пенальті

Сербський арбітр Срджан Обрадович був заарештований на 48 годин за призначення двох спірних пенальті і видалення гравця в матчі 36-го туру чемпіонату країни між командами «Спартак» і «Раднічкі», повідомляє AP.

У першому таймі зустрічі Обрадович показав дві жовті картки протягом однієї хвилини форварду «Раднічкі» Мілану Павкову і вилучив футболіста з поля. Потім арбітр поставив два пенальті в ворота гостей. Відзначається, що з-за несправедливих рішень судді «Спартак» з Суботіца здобув перемогу з рахунком 2:0 і потрапив в зону єврокубків.

За даними видання, поліція пред’явила судді звинувачення в зловживанні службовим становищем.