American Airlines заборонили брати на борт жаб, кіз та їжаків

Авіакомпанія American Airlines заборонила своїм пасажирам з 1 липня летіти з жабами, їжаками та козами, навіть якщо вони потрібні “для емоційної підтримки”.

Останнім часом авіакомпанії дозволяють пасажирам з психічними або емоційними проблеми безкоштовно брати на борт тварин, які їх заспокоюють, передає ВВС.

У вівторок авіакомпанія опублікувала нову політику у зв’язку зі збільшенням кількості людей, які летять з такими тваринами на борту.

Крім розширення списку заборонених тварин, перевізник також вимагатиме лікарську довідку для будь-якої тварини.

Тваринам з бивнями заборонять польоти, але мініатюрним коням ні.

Таким чином, вказані тварини розширюють список заборонених авіакомпанією. До нього вже входять амфібії, павуки, кози, змії, “не домашні птахи”, тварини з неприємним запахом або брудні тварини.

Жаби

Також заборонені рептилії, їжаки, комахи та гризуни. Крім того, до списку потрапили тварини з бивнями, рогами або копитами (за винятком мініатюрних коней).

“На жаль, недосвідчені тварини можуть призвести до проблем безпеки для нашої команди, наших клієнтів та службових собак на борту нашого літака”. – йдеться в заяві American Airlines з цього приводу.

Раніше до схожої політики вдалися авіакомпанії Delta та United.

За повідомленнями компаній, минулого року запити на подорожування з тваринами в салоні літака зросли на 75%, до 76 тисяч.

American Airlines відзвітували, що в них відбулося збільшення таких ситуацій більш ніж на 40% у 2017 році в порівнянні з попереднім.

Тепер компанія планує навчити співробітників у спілкуванні з пасажирами виявляти класифікацію тварини.

Авіалінії дозволили деяким пасажирам з емоційними або психічними проблемами брати на борт тварин, які залучені до терапії.

Однак кількість тварин “для емоційної підтримки” за останні роки зростає. А це наштовхує на думку, що люди зловживають системою.

2014 року жінку на рейсі US Airways супроводжувала свиня на прізвисько Хобі. Тварина випорожнилась і розверещалась, перш ніж літак злетів.

Мандрівниця Джоді Смоллі з Сіетла облетіла шпальти видань, коли взяла індичку на передріздвяний рейс додому 2015 року.

Циніки були здивовані, дізнавшись, що незабаром птах летів рейсом назад – і навіть у спеціальних підгузках для птахів.