КМУ збільшив розмір премії для переможців і лауреатів Всеукраїнського конкурсу «Учитель року»

Уряд збільшив розмір премії для переможців і лауреатів Всеукраїнського конкурсу «Учитель року», прив’язавши його до мінімальної зарплати.

Як повідомила прес-служба Міністерства освіти і науки України, відповідне рішення під час сьогоднішнього засідання прийняв Кабінет міністрів України, затвердивши зміни до Положення про конкурс.
”Зміни передбачають, що сума винагороди тепер становитиме для переможців – п’ять мінімальних заробітних плат (наразі це понад 18,6 тис. грн), а для лауреатів – чотири (за друге місце, майже 15 тис. грн) і три (за третє місце, близько 11 тис. грн) мінімальні зарплати. Збільшені премії отримають переможці та лауреати 2019 року. При цьому раніше розмір премій для переможців і лауреатів (друге та третє місце) був 5, 3 та 2 тисячі гривень відповідно”, – йдеться в повідомленні.
В положення також були внесені інші зміни. Зокрема, участь в конкурсі зможуть брати педпрацівники закладів професійної (професійно-технічної освіти), які також читають загальноосвітні предмети.
Інша новація – проведення першого туру конкурсу за зональним принципом, щоб прибрати зайві бюрократичні процедури для участі вчителів з об’єднаних територіальних громад. Органи управління освітою ОДА зможуть визначати місця (зони) проведення першого туру з урахуванням результатів реєстрації учасників.
”Це забезпечить рівні умови для педпрацівників закладів освіти як районного підпорядкування, так і ОТГ”, – зазначають у МОН.