Трамп повідомив, що Узбекистан веде переговори з США про закупівлю військової техніки

США та Узбекистан співпрацюють у військовій сфері і ведуть переговори про закупівлю Ташкентом американської військової техніки.

Про це в середу повідомив президент США Дональд Трамп перед початком зустрічі з узбецьким лідером Шавкатом Мірзієвим в Білому домі.

“Ми співпрацюємо у військовій сфері, включаючи закупівлю Узбекистаном обладнання і військової техніки з Сполучених Штатів”, – сказав Трамп.

Він зазначив, що Узбекистан та США інвестують до економіки один одного. “Ми дуже тісно співпрацюємо по ряду речей, включаючи торгівлю”, – сказав глава американської держави.
Мірзієва назвав “дуже шанованою людиною у своїй країні і за її межами”.

У свою чергу узбецький президент заявив, що відносини між Сполученими Штатами та Узбекистаном вийшли на поточному етапі на абсолютно новий рівень.

“Це історична зустріч. Америка з перших днів нашої незалежності завжди підтримувала нашу незалежність, за наш суверенітет і територіальну незалежність. Ми дуже вдячні за це Америці. Наші відносини після виборів президента Америки та Узбекистану піднялися на абсолютно новий рівень”, – сказав Мірзієв.

“Наші зустрічі в Ер-Ріяді, Нью-Йорку, наша телефонна розмова дали дуже відчутні результати”, – додав лідер Узбекистану. Він перебуває у США зі своїм першим офіційним візитом.