Регламентний комітет ВР розглянути подання на Дунаєва наступного тижня

Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту та організації роботи ВР розгляне подання про притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата від фракції «Опозиційний блок» Сергія Дунаєва наступного тижня.

Про це заявив заступник голови Регламентного комітету, народний депутат України з фракції «БПП» Володимир Арешонков, передає прес-служба партії.

За його словами, Комітет отримав подання генерального прокурора про притягнення до кримінальної відповідальності Дунаєва. «Матеріали вже є, і народні депутати-члени Комітету починають з ними знайомитись», – зазначив Арешонков.

«В нас ще немає інформації, чи сам Дунаєв отримав це подання. Станом на вчорашній вечір, він ще його не отримував. Якщо сьогодні матеріали будуть у нього на руках, тоді включається відлік п’ять днів, які дають, згідно із законом, на ознайомлення з матеріалами, і письмового пояснення до нашого Комітету. Тільки після цього може відбутися засідання Комітету. Тобто, якщо математично рухатись від сьогоднішнього дня, в середу наступного тижня відбудеться засідання Комітету, і після цього це питання буде внесене до сесійної зали», – пояснив заступник голови Регламентного комітету.

Він також зауважив, що у матеріалах справи йдеться про притягнення до кримінальної відповідальності. «Там немає ні затримання, ні арешту, мова йде про статтю 366 частини 1 Кримінального кодексу – це подача завідомо неправдивої інформації до е-декларації. Зокрема, Дунаєв начебто приховав 168 млн грн, не вказавши інформацію, що він є власником чи співвласником ряду підприємств. Там напрям економічної, фінансової діяльності, що однозначно є порушенням закону», – додав Арешонков.