Печерський суд відпустив євромайданівця Бубенчика на поруки депутатів

Печерський районний суд Києва у четвер, 17 травня, відпустив активіста Євромайдану Івана Бубенчика на поруки народних депутатів Андрія Денисенка та Олега Петренка.

Повідомляється, що прокуратура просила відправити Бубенчика під домашній арешт і зобов’язати його носити електронний браслет.

На початку засідання позафракційні народні депутати Олег Петренко та Андрій Денисенко заявили, що готові взяти Бубенчика на особисті поруки.

Своєю чергою прокурор Юлія Малашич попросила суд долучити до матеріалів клопотання роздруківки скріншотів новин декількох інтернет-ЗМІ, у яких цитуються слова підозрюваного про те, що він не носитиме електронний браслет, якщо суд обере йому запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту з умовою носити електронний засіб контролю.

Нагадаємо, 3 квітня в Генпрокуратурі заявили про вручення підозри Бубенчику.
Йому інкримінували вчинення злочинів за трьома статтями Кримінального кодексу України: п.п. 1, 12 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство), ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами), ст. 348 (посягання на життя працівника правоохоронного органу або військовослужбовця).

5 квітня Бубенчику і його захисникам вручили нову підозру, з якої вилучено пункт про умисне вбивство.

Прокурор просить суд обрати Бубенчику запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту з носінням електронного браслету.

Останнє засідання суду з розгляду клопотання відбулося 27 квітня, у засіданні було оголошено перерву через відсутність депутатів, які просили взяти Бубенчика на поруки