25 травня в Академії державного управління відбудеться наукова конференція щодо публічного врядування в Україні

В Академії державного управління відбудеться науково-практична конференція на тему: «Публічне врядування в Україні: стан, виклики та перспективи розвитку», присвячена 100-річчю державної служби в Україні.

25 травня 2018 року о 10.30 год. у Національній академії державного управління при Президентові України, м. Київ, вул. Пугачова, 12/2, актова зала (3-й поверх), відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція за міжнародною участю «Публічне врядування в Україні: стан, виклики та перспективи розвитку», присвячена 100-річчю державної служби в Україні.

Повідомляє прес-служба ВНЗ.

У заході візьмуть участь президент Національної академії Василь Куйбіда,
Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко, голова Національного агентства України з питань державної служби Костянтин Ващенко, Надзвичайний
і Повноважний Посол Ісламської Республіки Афганістан в Україні Сардар Мохаммад Рахман Огли, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Корея в Україні
Лі Янг-Гу, Генеральний директор Директорату публічної адміністрації Секретаріату Кабінету Міністрів України Андрій Бега, виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан, представники центральних органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, вітчизняні фахівці та експерти з питань публічного врядування.

Конференція присвячена обговоренню актуальних питань публічного врядування в контексті новітніх викликів та розробки пропозицій щодо удосконалення публічного врядування в Україні.

У рамках конференції відбудуться пленарне та секційні засідання, круглі столи, зокрема: «Публічна політика в Україні: проблеми та перспективи розвитку»; «Інституціональні практики публічної політики і управління»; «Публічне управління економічними процесами: потенціал, можливості, перспективи»; «Реформування публічної влади на місцевому рівні»; «Цифровізація публічного врядування: перспективи в ЄС та Україні»; «Професіоналізація публічної служби в контексті сучасних викликів та реформ»; «Особливості публічного врядування в Україні в умовах збройної агресії РФ» тощо.

Під час роботи круглих столів відбудеться обговорення актуальних питань щодо управління та фінансування системи охорони здоров’я України в умовах реформ; механізмів запобігання політичній корупції у системі представницької влади; соціогуманітарного вектору публічного врядування тощо.

Акредитація на захід за тел: 481-21-72, 481-21-72 або за електронною адресою: medianadu@ukr.net