Інтерпол оголосив у розшук замовника вбивства Вороненкова

Інтерпол оголосив у міжнародний розшук підозрюваного в організації вбивства колишнього депутата Державної думи Російської Федерації Дениса Вороненкова в центрі Києва, громадянина Росії Володимира Тюріна.

Про це розповів спікер Національної поліції України Ярослав Тракало, повідомляє Радіо Свобода.

“У нас є повідомлення, що згідно обліками генерального секретаріату Інтерполу цей громадянин оголошений в міжнародний розшук. Відповідно, клопотання української сторони після вручення всіх документів було задоволено генеральним секретаріатом Інтерполу”, – зазначив він.

Спікер Нацполіціі зазначив, що Тюрін знаходиться в розшуку з 16 травня.

Як повідомлялося, підозрюваний у вбивстві екс-депутата Державної Думи Росії Дениса Вороненкова Володимир Тюрін оголошений в загальнонаціональний розшук.

Йому інкримінують ст.115 ч.2 пп.6, 11 і 12 Кримінального кодексу (умисне вбивство вчинене на замовлення за попередньою змовою групою осіб з корисливих мотивів).

Нагадаємо, вбивство екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова організувала ФСБ через колишнього цивільного чоловіка Максакової, кримінального авторитета з Башкирії Володимира Тюріна.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що мотивами вбивства Дениса Вороненкова стали особиста помста і політичні інтереси.