Юні футболістки з міста Богуслава відвідали фінал жіночої Ліги чемпіонів УЄФА

Молодіжна збірна по футболу серед жінок з міста Богуслава відвідала фінал жіночої Ліги чемпіонів УЄФА, де змагалися дві найкращі футбольні команди «Вольфсбург» із Німеччини та «Ліон» із Франції.

Світлина від Геннадія Кривошеі.

У рамках проведеного 27 квітня в місті Богуславі Київської області дитячого “Фестивалю жіночого футболу”, де ІА “Центр новин” виступило генеральним медіа-партнером фестивалю, кращим гравцям турніру від народного депутата України Геннадія Кривошеї були презентовані квитки на фінал жіночої Ліги чемпіонів УЄФА.

За словами народного депутата, в Україні необхідно підтримувати розвиток спорту та пропагувати здоровий спосіб життя серед молоді.

Нагадаємо, 27 квітня, в місті Богуславі Київської області за підтримки народного депутата України Геннадія Кривошеї та під патронатом Федерації футболу України вперше в історії українського футболу відбувся дитячий “Фестиваль жіночого футболу“.

У “Фестивалі жіночого футболу” взяли участь команди Збірні шкіл м.Богуслава (менша група, дівчата від 10 років) та команди гуманнітарного коледжу (старша група, дівчата до 18 років).